Skla a zrcadla

Bezpečnostní sklo

Bezpečnostní sklo

Splňujeme standardy a požadavky na bezpečnostní sklo. Nabízíme bezpečnostní skla, které jsou odolná vůči nárazům nebo vysokým teplotám.

Více...
Skla

Skla

U nás si vyberete ze široké palety skel. Sklo můžeme nařezat podle zadaných parametrů a dále jej broušením, leštěním, vrtáním a fazetováním upravit.

Více...
Zrcadla

Zrcadla

Vyrábíme zrcadla různých tvarů a velikostí. Následným fazetováním, gravírováním nebo pískováním uděláme z každého zrcadla originální kus.

Více...
Speciální skla

Speciální skla

Nabízíme bezpečnostní sklo Connex, barevné sklo Lacobel, žáruvzorné sklo Pyrobel do krbů a kamen nebo lepené tvrzené sklo za kuchyňské linky.

Více...

O nás

Skloservis s.r.o, Vídeňská 369/106F, 619 00 Brno
Zobrazit nás na mapě

Jsme odbnorníci na skla a zrcadla. Máme čtyřiceti leté zkušenosti se sklenářstvím. Práce se sklem nás neskutečně baví. Proto věnujeme maximum úsilí tomu, abychom odváděli tu nejlepší práci. Investujeme do kvalitních a výkonných strojů, které zajistí precizní provedení a rychlou výrobu. Klademe důraz na to, aby naši zákazníci byli spokojení a vraceli se k nám. Proto plníte přání i těch nejnáročnějších zákazníků. Máte speciální přání?

Kromě tradičních služeb jako je řezání skla, broušení nebo pískování, se věnujeme také ohýbání skla, gravírování nebo fazetování. Naší specialitou je výroba netradičních tvarů skla a zrcadel. Podívejte se na naše další služby.

Proč s námi spolupracovat?
jsme rychlí a precizní
používáme moderní technologie
nabízíme přesné opracování
reagujeme a požadavky řešíme rychle
nabízíme komplexní služby
skla a zrcadla máme skladem
máme dlouholeté zkušenosti v oboru
umíme poradit